
- В наличии
- Код: 474849
Мотобур Vitals BUM 52n (56502)
7 825 ₴
+380 (50) 555-33-77
Відділ продажів
- +380 (66) 407-40-15Відділ продажів
- +380 (50) 307-91-29Відділ продажів
- +380 (54) 267-99-09Бугалтерія
- +380 (95) 676-53-88Відділ кадрів
возврат товара в течение 14 дней по договоренности
У компании подключены электронные платежи. Теперь вы можете купить любой товар не покидая сайта.
Описание
Характеристики
Информация для заказа
Історія латвійської торгової марки Vitals починається з 1993 року і давно здобула репутацію якісних товарів. Головною перевагою продукції цього виробника вважається високий технічний рівень. TM Vitals здійснюється постійний контроль якості всіх комплектуючих та готової продукції. Весь електроінструмент марки Vitals у магазині Віста пропонується у трьох основних серіях –професійний, напівпрофесійний та побутовий. Це забезпечує споживачеві можливість вибору інструменту, який відповідає його вмінню, потребі та рівню професіоналізму. Перевагою техніки Vitals також можна вважати широкий асортимент виробів, здатний задовольнити потреби будь-якого споживача, а саме : побутовий та професійний електроінструмент, садово-паркова техніка, зварювальне обладнання, теплове обладнання, електрогенератори на різних видах палива, гідроакумулятори, насоси та насосні станції, комплектуючі.
| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Производитель | Vitals |
| Вес | 10 кг |
| Страна производитель | Китай |
| Максимальный диаметр бура | 250 мм |
| Пользовательские характеристики | |
| Объем | 1.25 л мл |
| Особенности | Ергономічне руків'я, Праймер, Циліндр із хромованим покриттям |
| Охлаждение | Воздушное |
| Мощность | 2.5 к.с. |
| Тип двигателя | Бензиновий (2-тактний) |
| Тип питания | Від мережі 220В |
| Тип топлива | Суміш бензину з оливою (маслом) |
- Цена: 7 825 ₴
