
- В наличии
- Код: 596561
Тостер Grunhelm GTR018R (142680)
849 ₴
+380 (50) 555-33-77
Відділ продажів
- +380 (66) 407-40-15Відділ продажів
- +380 (50) 307-91-29Відділ продажів
- +380 (54) 267-99-09Бугалтерія
- +380 (95) 676-53-88Відділ кадрів
возврат товара в течение 14 дней по договоренности
У компании подключены электронные платежи. Теперь вы можете купить любой товар не покидая сайта.
Описание
Характеристики
Информация для заказа
Стильний тостер Grunhelm GTR018R із потужністю 850 Вт — ідеальний для щоденного сніданку. Оснащений 2 стандартними слотами і 7 рівнями обжарки, він дозволяє отримувати тост ідеальної ступені підсмаження. Є функції підігріву, розморожування та High‑lift для зручного дістання хліба. Знімний піддон для крихт ілегко очищується, а компактний корпус з пластику та металу чудово пасує до будь-якої кухні.
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | GRUNHELM |
| Страна производитель | Китай |
| Габаритные размеры | |
| Вес | 1.2 кг |
| Дополнительные функции и характеристики | |
| Материал корпуса | Пластик |
| Пользовательские характеристики | |
| Цвет | Красный |
| Мощность | 850 Вт |
| Размер | 18.7х28х17.2 см |
| Тип | Тостер |
- Цена: 849 ₴
