
- Готово до відправки
- Код: 727606
Дровниця металева Green Gard 110.50
3 300 ₴
+380 (50) 555-33-77
Відділ продажів
- +380 (66) 407-40-15Відділ продажів
- +380 (50) 307-91-29Відділ продажів
- +380 (54) 267-99-09Бугалтерія
- +380 (95) 676-53-88Відділ кадрів
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Дровниця металева Green Gard 110.50 — це стильне та практичне рішення для зберігання дров у вашому домі чи на дачі. Виготовлена з металевого профілю, вона забезпечує надійність та довговічність. Покриття порошковою фарбою чорного кольору надає виробу елегантного вигляду та захищає від корозії. Завдяки своїм компактним розмірам (1100×500 мм), ця дровниця ідеально підходить для використання як у приміщенні, так і на відкритому повітрі.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | GreenGard |
| Колір | Чорний |
| Країна виробник | Україна |
| Користувальницькі характеристики | |
| Висота | 1100 мм |
| Глибина | 300 мм |
| Матеріал | Метал |
| Тип | Дровниця |
| Ширина | 500 мм |
- Ціна: 3 300 ₴
