
- В наличии
- Код: 459268
Мийка кухонна Adamant SUN 51х20 см мокко 12
2 714 ₴
+380 (50) 555-33-77
Відділ продажів
- +380 (66) 407-40-15Відділ продажів
- +380 (50) 307-91-29Відділ продажів
- +380 (54) 267-99-09Бугалтерія
- +380 (95) 676-53-88Відділ кадрів
возврат товара в течение 14 дней по договоренности
У компании подключены электронные платежи. Теперь вы можете купить любой товар не покидая сайта.
Описание
Характеристики
Информация для заказа
Кухонна мийка Adamant SUN мокко Стильна гранітна мийка Adamant SUN у благородному кольорі мокко. Кухонна мийка Adamant моделі SUN розміром 510х200 мм ідеальна для невеликих кухонь. Мийка з граніту Adamant SUN у кольорі мокко створює затишну атмосферу. Глибина чаші 200 мм для зручного використання. Гранітний композит кольору мокко приховує забруднення. Компактний розмір економить простір. Стійкість до подряпин та хімії. Повний комплект для монтажу. Легкість у догляді та очищенні.
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Adamant |
| Вес | 7.5 кг |
| Цвет | Мокко |
| Страна производитель | Украина |
| Пользовательские характеристики | |
| Гарантія | 5 років |
| Глубина | 20 см |
| Диаметр | 51 см |
| Комплектация | мийка кухонна, кріплення |
| Количество чаш | 1 основна |
| Материал | Гранит |
| Наявність крила | Нет |
| Розмір чаші | 37х20 см |
| Тип | Мийка врізна |
| Тип установки | Врізна |
| Форма | Круглая |
- Цена: 2 714 ₴
