
- Готово до відправки
- Код: 727607
Дровниця металева Green Gard 160.35
3 500 ₴
+380 (50) 555-33-77
Відділ продажів
- +380 (66) 407-40-15Відділ продажів
- +380 (50) 307-91-29Відділ продажів
- +380 (54) 267-99-09Бугалтерія
- +380 (95) 676-53-88Відділ кадрів
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Металева дровниця Green Gard 160.35 – це ідеальне рішення для зберігання та організації дров біля каміна, печі або мангала. Виготовлена з міцного металу, вона забезпечує довговічність і стійкість до навантажень.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | GreenGard |
| Колір | Чорний |
| Країна виробник | Україна |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 9 кг |
| Висота | 1600 мм |
| Глибина | 350 мм |
| Матеріал | Метал |
| Тип | Дровниця |
| Ширина | 350 мм |
- Ціна: 3 500 ₴
