
- В наличии
- Код: 727300
Коло Intex 56261 NP (12) 107см
327 ₴
+380 (50) 555-33-77
Відділ продажів
- +380 (66) 407-40-15Відділ продажів
- +380 (50) 307-91-29Відділ продажів
- +380 (54) 267-99-09Бугалтерія
- +380 (95) 676-53-88Відділ кадрів
возврат товара в течение 14 дней по договоренности
У компании подключены электронные платежи. Теперь вы можете купить любой товар не покидая сайта.
Описание
Характеристики
Информация для заказа
Надувне коло TROPICAL FRUIT TUBE прекрасно виглядає на тлі морської води в сонячний день.Кола діаметром 107 см розраховані для дітей від 9 років, а також підійдуть і дорослим, допоможуть проводити відпочинок на воді безпечніше і веселіше.
| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Производитель | Intex |
| Диаметр | 107 см |
| Страна производитель | Китай |
| Пользовательские характеристики | |
| Вес | 1.5 кг |
| Возраст | 9+ |
| Цвет | Колір уточнюйте |
| Максимальная нагрузка | 80 кг |
| Материал | Винил |
| Тип | Надувне коло |
- Цена: 327 ₴
