
- В наличии
- Код: 515770
Бойлер TESY Bellislimo Lite Dry GCR 802712D 306087
20 517,70 ₴
+380 (50) 555-33-77
Відділ продажів
- +380 (66) 407-40-15Відділ продажів
- +380 (50) 307-91-29Відділ продажів
- +380 (54) 267-99-09Бугалтерія
- +380 (95) 676-53-88Відділ кадрів
возврат товара в течение 14 дней по договоренности
У компании подключены электронные платежи. Теперь вы можете купить любой товар не покидая сайта.
Описание
Характеристики
Информация для заказа
Бойлер TESY Bellislimo Lite Dry GCR 802712D поєднує сучасний дизайн, передові технології та економічність. Завдяки двом сухим керамічним нагрівальним елементам він забезпечує швидкий нагрів води, зменшуючи утворення накипу та продовжуючи термін служби пристрою.
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Tesy |
| Вес | 31.78 кг |
| Страна производитель | Китай |
| Пользовательские характеристики | |
| Индикатор температуры | Є |
| Вид | Бойлери з сухим ТЕНом |
| Высота | 105.3 см |
| Гарантія | 24 місяці |
| Глубина | 28 см |
| Питание | 220 W |
| Материал | Сталь з емалевим покриттям |
| Нагревательный элемент | Сухий ТЕН |
| Объем | 65 л мл |
| Особенности | Захист від накипу, Система самодіагностики, Плазмове зварювання |
| Мощность | 2400 Вт |
| Підводка труб | Нижня |
| Регулировка температуры | до 80 °С |
| Степень защиты | IP 24 |
| Тип | Бойлер |
| Тип керування | Електронне |
| Тип установки | Настенный |
| Форма | Прямоугольное |
| Время нагрева | 2 год 49 хв |
| Ширина | 49 см |
- Цена: 20 517,70 ₴
