
- В наличии 1 ед.
- Код: 51476
Бойлер Atlantic CWH 080 D400-2-B (854019)
11 399 ₴
+380 (50) 555-33-77
Відділ продажів
- +380 (66) 407-40-15Відділ продажів
- +380 (50) 307-91-29Відділ продажів
- +380 (54) 267-99-09Бугалтерія
- +380 (95) 676-53-88Відділ кадрів
возврат товара в течение 14 дней по договоренности
У компании подключены электронные платежи. Теперь вы можете купить любой товар не покидая сайта.
Описание
Характеристики
Информация для заказа
Бойлер Atlantic CWH 080 D400-2-B (854019) – це якісний та довговічний водонагрівач, який ідеально підходить для побутового та комерційного використання. Він поєднує в собі ефективність, економічність і стильний дизайн, забезпечуючи комфортне користування гарячою водою в будь-який час.
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Atlantic |
| Вес | 22 кг |
| Страна производитель | Украина |
| Пользовательские характеристики | |
| Тип | Бойлер |
| Форма | Цилиндрическая |
| Вид | Бойлери з мокрим ТЕНом |
| Гарантія | 24 місяці |
| Ширина | 43.3 см |
| Тип установки | Настенный |
| Тип керування | Механічне |
| Материал | Эмалированная сталь |
| Глубина | 43.3 см |
| Особенности | Пінополіуретанова ізоляція високої щільності, Система додаткового антикорозійного захисту O`Pro |
| Высота | 79.1 см |
| Мощность | 1500 Вт |
| Степень защиты | IP 24 |
| Нагревательный элемент | Мокрий ТЕН |
| Питание | 220 W |
| Регулировка температуры | до 90 °С |
| Время нагрева | 190 хв |
| Индикатор температуры | Є |
| Підводка труб | Нижня |
- Цена: 11 399 ₴
