
-21%
- В наличии
- Код: 596352
Мультиварка EDLER ED-PC2007
2 799 ₴
2 199 ₴
+380 (50) 555-33-77
Відділ продажів
- +380 (66) 407-40-15Відділ продажів
- +380 (50) 307-91-29Відділ продажів
- +380 (54) 267-99-09Бугалтерія
- +380 (95) 676-53-88Відділ кадрів
возврат товара в течение 14 дней по договоренности
У компании подключены электронные платежи. Теперь вы можете купить любой товар не покидая сайта.
Описание
Характеристики
Информация для заказа
Мультиварка EDLER ED-PC2007 — це універсальний помічник на вашій кухні, що дозволяє готувати смачні страви швидко та зручно. Завдяки інтуїтивно зрозумілому керуванню та цифровому дисплею, налаштування режимів стає легким і швидким. Мультиварка оснащена функцією відкладеного старту, що дає змогу приготувати страви до вашого приходу, а також функцією утримання тепла для збереження температури готових страв.
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Edler |
| Страна производитель | Китай |
| Объем чаши | 5 л |
| Тип прибора | Мультиварка |
| Пользовательские характеристики | |
| Вага мультиварки | 5 кг |
| Отсрочка старта | Є |
| Гарантія | 12 місяців |
| Дисплей | LED |
| Колір мультиварки | чорний + нержавіюча сталь |
| Матеріал мультиварки | Метал |
| Потужність мультиварки | 900 Вт |
| Поддержание температуры | 12 годин |
| Режими приготування | Випічка; Жарка; Йогурт; Каша; Крупи; Молочна каша; Пароварка; Плов; Рис; Супи; Тушіння |
| Розмір мультиварки | 34.5х32х32 см |
| Таймер | так, звуковий сигнал |
| Тип | Мультиварка |
| Тип керування | Сенсорне |
| Чаша, покриття | антипригарне покриття |
- Цена: 2 199 ₴
