
- Готово до відправки
- Код: 4101281
Світильник світлодіодний Lumano 15W 5000К LU-ARLECCHINO-15C
371,90 ₴
+380 (50) 555-33-77
Відділ продажів
- +380 (66) 407-40-15Відділ продажів
- +380 (50) 307-91-29Відділ продажів
- +380 (54) 267-99-09Бугалтерія
- +380 (95) 676-53-88Відділ кадрів
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Характеристики
Інформація для замовлення
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Lumano |
| Колірна температура | 5000K |
| Країна виробник | Китай |
| Користувальницькі характеристики | |
| Димерування | без димерування |
| Матеріал | Пластик |
| Напруга | 230V |
| Потужність | 15 W |
| Розмір | 285х85 мм |
| Світловий потік | 1200 Lm |
| Ступінь захисту | IP20 |
| Тип | Світильник світлодіодний, Світильник стельовий |
| Тип лампи | Вбудований LED-модуль |
| Форма | Кругла |
- Ціна: 371,90 ₴
