
- В наличии 1 ед.
- Код: 596315
Мультиварка ROTEX REPC 57-B
3 099 ₴
+380 (50) 555-33-77
Відділ продажів
- +380 (66) 407-40-15Відділ продажів
- +380 (50) 307-91-29Відділ продажів
- +380 (54) 267-99-09Бугалтерія
- +380 (95) 676-53-88Відділ кадрів
возврат товара в течение 14 дней по договоренности
У компании подключены электронные платежи. Теперь вы можете купить любой товар не покидая сайта.
Описание
Характеристики
Информация для заказа
Мультиварка ROTEX REPC 57-B — це сучасний кухонний прилад, який стане незамінним помічником у кожній оселі. Завдяки потужності 900 Вт та великій ємності чаші (5 л), вона дозволяє готувати страви для великої родини або гостей. Мультиварка оснащена функцією відстрочки старту, що дозволяє заздалегідь підготувати інгредієнти та отримати готову страву в потрібний час.
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Rotex |
| Страна производитель | Китай |
| Объем чаши | 5 л |
| Тип прибора | Мультиварка |
| Пользовательские характеристики | |
| Аксесуари | Мірна склянка, ложка, ополоник, кришка чаші, книга зі 100 рецептів, гарантійний талон, інструкція з експлуатації |
| Вага мультиварки | 4.56 кг |
| Отсрочка старта | Є |
| Гарантія | 24 місяці |
| Дисплей | Цифровий |
| Колір мультиварки | Чорний |
| Матеріал мультиварки | Алюміній |
| Потужність мультиварки | 900 Вт |
| Поддержание температуры | 12 годин |
| Режими приготування | Рис/крупи; Молочна каша; Суп; Тушкування; Плов; Випічка; Смаження; Мультишеф; Пароварка; Йогурт |
| Розмір мультиварки | 33х35.5х33 см |
| Таймер | так, звуковий сигнал |
| Тип | Мультиварка |
| Тип керування | Кнопкове |
| Чаша, покриття | антипригарне покриття |
- Цена: 3 099 ₴
