
- В наличии
- Код: 4102496
Датчик руху Horoz Electric Mustang-1 (088-002-0001)
349,60 ₴
+380 (50) 555-33-77
Відділ продажів
- +380 (66) 407-40-15Відділ продажів
- +380 (50) 307-91-29Відділ продажів
- +380 (54) 267-99-09Бугалтерія
- +380 (95) 676-53-88Відділ кадрів
возврат товара в течение 14 дней по договоренности
У компании подключены электронные платежи. Теперь вы можете купить любой товар не покидая сайта.
Описание
Характеристики
Информация для заказа
Датчик руху Horoz Electric Mustang-1 – це сучасне рішення для автоматизації освітлення та економії електроенергії. Завдяки стильному дизайну та компактним розмірам, він ідеально впишеться в будь-який інтер’єр, забезпечуючи комфорт та безпеку у вашому домі чи офісі.
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Horoz Electric |
| Страна производитель | Китай |
| Пользовательские характеристики | |
| Гарантія | 24 місяці |
| Цвет | Белый |
| Колір корпуса | Білий |
| Материал корпуса | Пластик |
| Напряжение | 110-240 V |
| Особенности | Кут виявлення 360° |
| Мощность | 300 W |
| Размер | 76х60х40 мм |
| Степень защиты | IP 20 |
| Тип | Датчик руху |
| Время задержки | 10-420 секунд |
| Частота тока | 50/60 Гц |
- Цена: 349,60 ₴
