
- В наличии
- Код: 4102499
Датчик руху Horoz Electric Navara (088-005-0001)
260,10 ₴
+380 (50) 555-33-77
Відділ продажів
- +380 (66) 407-40-15Відділ продажів
- +380 (50) 307-91-29Відділ продажів
- +380 (54) 267-99-09Бугалтерія
- +380 (95) 676-53-88Відділ кадрів
возврат товара в течение 14 дней по договоренности
У компании подключены электронные платежи. Теперь вы можете купить любой товар не покидая сайта.
Описание
Характеристики
Информация для заказа
Датчик руху Horoz Electric Navara (088-005-0001) — це надійний та ефективний пристрій для забезпечення безпеки вашого приміщення або території. Оснащений сучасною сенсорною технологією, він швидко реагує на рух, забезпечуючи миттєве включення освітлення або сигналізації при виявленні будь-якої активності в зоні його покриття.
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Horoz Electric |
| Страна производитель | Китай |
| Пользовательские характеристики | |
| Гарантія | 24 місяці |
| Колір корпуса | Білий |
| Материал корпуса | Пластик |
| Напряжение | 100-240 V |
| Особенности | Кут виявлення 360° |
| Мощность | 60 W |
| Размер | 53х70 мм |
| Степень защиты | IP 20 |
| Тип | Датчик руху |
| Тип монтажа | Вбудований |
- Цена: 260,10 ₴
