
- В наличии
- Код: 515002
Бойлер Bosch TR2000T 30 SB Tronic 2000 T
7 500 ₴
+380 (50) 555-33-77
Відділ продажів
- +380 (66) 407-40-15Відділ продажів
- +380 (50) 307-91-29Відділ продажів
- +380 (54) 267-99-09Бугалтерія
- +380 (95) 676-53-88Відділ кадрів
возврат товара в течение 14 дней по договоренности
У компании подключены электронные платежи. Теперь вы можете купить любой товар не покидая сайта.
Описание
Характеристики
Информация для заказа
Якщо потрібен компактний настінний водонагрівач середньої місткості, варто звернути увагу на модель Bosch TR2000T 30 SB Tronic 2000 T. Це надійний бойлер об'ємом 30 літрів від відомого німецького бренду. Потужність бойлера становить 1200 Вт, що забезпечує швидкий нагрів води - за 87 хвилин. Температуру можна регулювати механічно до 75°C. Використовується мокрий ТЕН. Корпус виготовлено з емальованої сталі і склокераміки, яка стійка до перепадів тиску і температури. Бойлер має компактний дизайн білого кольору та нижню підводку труб. Bosch TR2000T 30 SB Tronic 2000 T простий у встановленні та експлуатації. Це надійне джерело гарячої води середнього об'єму за доступною ціною.
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Bosch |
| Вес | 12.4 кг |
| Страна производитель | Болгария |
| Пользовательские характеристики | |
| Вид | Бойлери з мокрим ТЕНом |
| Высота | 55.6 см |
| Гарантія | 12 місяців |
| Глубина | 36.8 см |
| Цвет | Белый |
| Материал | Сталь з емалевим покриттям, склокераміка |
| Нагревательный элемент | Мокрий ТЕН |
| Объем | 30 л мл |
| Мощность | 1200 Вт |
| Підводка труб | Нижня |
| Степень защиты | IP24 |
| Тип | Бойлер |
| Тип питания | Від мережі 220В |
| Тип керування | Механічне |
| Форма | slim (тонкий) |
| Время нагрева | 87 хвилин |
| Ширина | 35.3 см |
- Цена: 7 500 ₴
