
- В наличии
- Код: 596267
Мультиварка GRUNHELM MC-16T (116262)
3 649 ₴
+380 (50) 555-33-77
Відділ продажів
- +380 (66) 407-40-15Відділ продажів
- +380 (50) 307-91-29Відділ продажів
- +380 (54) 267-99-09Бугалтерія
- +380 (95) 676-53-88Відділ кадрів
возврат товара в течение 14 дней по договоренности
У компании подключены электронные платежи. Теперь вы можете купить любой товар не покидая сайта.
Описание
Характеристики
Информация для заказа
Мультиварка GRUNHELM MC-16T – це сучасний пристрій, який зробить процес приготування їжі легким, швидким та приємним. Завдяки широкому функціоналу та стильному дизайну, ця модель стане незамінною на будь-якій кухні. Мультиварка GRUNHELM MC-16T – це ідеальний вибір для тих, хто цінує комфорт, якість та сучасні технології.
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | GRUNHELM |
| Страна производитель | Китай |
| Объем чаши | 5 л |
| Тип прибора | Мультиварка |
| Пользовательские характеристики | |
| Аксесуари | Чаша, контейнер для приготування на пару, мірна склянка, столова ложка/черпак |
| Вага мультиварки | 4 кг |
| Отсрочка старта | Є |
| Гарантія | 24 місяці |
| Дисплей | LED |
| Колір мультиварки | Чорний |
| Матеріал мультиварки | нержавіюча сталь + пластик |
| Потужність мультиварки | 860 Вт |
| Поддержание температуры | 24 години |
| Режими приготування | Випічка; Жарка; Йогурт; Каша; Крупи; Молочна каша; Пароварка; Плов; Рис; Супи; Тушіння |
| Розмір мультиварки | 380х270х230 мм |
| Таймер | так, звуковий сигнал |
| Тип | Мультиварка |
| Тип керування | Електронне |
| Чаша, покриття | антипригарне покриття |
- Цена: 3 649 ₴
