
-19%
- В наличии
- Код: 596261
Парова швабра LARETTI LR-SC4553
2 099 ₴
1 699 ₴
+380 (50) 555-33-77
Відділ продажів
- +380 (66) 407-40-15Відділ продажів
- +380 (50) 307-91-29Відділ продажів
- +380 (54) 267-99-09Бугалтерія
- +380 (95) 676-53-88Відділ кадрів
возврат товара в течение 14 дней по договоренности
У компании подключены электронные платежи. Теперь вы можете купить любой товар не покидая сайта.
Описание
Характеристики
Информация для заказа
Парова швабра LARETTI LR-SC4553 — це інноваційний пристрій, який забезпечує ефективне та швидке прибирання без використання хімічних засобів. Завдяки потужному парогенератору та спеціальним насадкам, швабра дозволяє з легкістю видаляти бруд, пил та бактерії з різних поверхонь, таких як плитка, паркет, лінолеум та інші.
| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Производитель | Laretti |
| Страна производитель | Китай |
| Пользовательские характеристики | |
| Вес | 2.3 кг |
| Гарантія | 3 роки |
| Довжина шнура, м | 5 м |
| Цвет | Білий з зеленим |
| Насадки | Кутова насадка, насадка для килима, накладка з мікрофібри, струменева насадка |
| Объем резервуара для воды | 0.3 л |
| Мощность | 1300 Вт |
| Размер | 23.5х14х52 см |
| Тип | Паровая швабра |
- Цена: 1 699 ₴
