
- В наличии
- Код: 596264
Парова швабра SATURN-ST-SC4550
1 499 ₴
+380 (50) 555-33-77
Відділ продажів
- +380 (66) 407-40-15Відділ продажів
- +380 (50) 307-91-29Відділ продажів
- +380 (54) 267-99-09Бугалтерія
- +380 (95) 676-53-88Відділ кадрів
возврат товара в течение 14 дней по договоренности
У компании подключены электронные платежи. Теперь вы можете купить любой товар не покидая сайта.
Описание
Характеристики
Информация для заказа
Парова швабра SATURN-ST-SC4550 — це потужний та ефективний інструмент для прибирання, який дозволяє легко і швидко підтримувати чистоту у вашому домі. Завдяки паровій технології, швабра очищає поверхні без використання хімічних засобів, що робить її ідеальним вибором для людей, які прагнуть до екологічного способу прибирання.
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Saturn |
| Страна производитель | Китай |
| Пользовательские характеристики | |
| Вес | 1.7 кг |
| Гарантія | 24 місяці |
| Довжина шнура, м | 3.5 м |
| Насадки | Насадка для килима |
| Объем резервуара для воды | 0.28 л |
| Мощность | 1300 Вт |
| Размер | 24.5х16х44.5 см |
| Тип | Паровая швабра |
| Время нагрева | 30 с |
- Цена: 1 499 ₴
