
- В наличии
- Код: 475409
Лопата штикова Vitals Master (195726)
700 ₴
+380 (50) 555-33-77
Відділ продажів
- +380 (66) 407-40-15Відділ продажів
- +380 (50) 307-91-29Відділ продажів
- +380 (54) 267-99-09Бугалтерія
- +380 (95) 676-53-88Відділ кадрів
возврат товара в течение 14 дней по договоренности
У компании подключены электронные платежи. Теперь вы можете купить любой товар не покидая сайта.
Описание
Характеристики
Информация для заказа
Лопата штикова Vitals Master (195726) — це високоякісний інструмент, який стане незамінним помічником для садівників, будівельників та дачників. Виготовлена з міцної сталі, лопата має високу стійкість до корозії та зносу, що забезпечує довговічність та надійність у використанні. Ергономічна ручка з дерева або металу забезпечує зручність при роботі, а спеціальна форма леза дозволяє ефективно виконувати копання, перекопування та інші земельні роботи.
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Vitals |
| Вес | 1.45 кг |
| Страна производитель | Китай |
| Пользовательские характеристики | |
| Длина | 102 см |
| Материал | Сталь |
| Материал рукоятки | Пластик |
| Назначение | Для перекопування грунту |
| Ширина полотна | 22 см |
- Цена: 700 ₴
