
- В наличии
- Код: 475407
Лопата штикова Vitals Master (195725)
571 ₴
+380 (50) 555-33-77
Відділ продажів
- +380 (66) 407-40-15Відділ продажів
- +380 (50) 307-91-29Відділ продажів
- +380 (54) 267-99-09Бугалтерія
- +380 (95) 676-53-88Відділ кадрів
возврат товара в течение 14 дней по договоренности
У компании подключены электронные платежи. Теперь вы можете купить любой товар не покидая сайта.
Описание
Характеристики
Информация для заказа
Лопата штикова Vitals Master (195725) — це надійний інструмент для виконання різноманітних земельних робіт, таких як копання, переміщення ґрунту, посадка рослин та інші садово-городні завдання. Виготовлена з високоякісної сталі, лопата має міцне лезо, яке легко проникає в землю, забезпечуючи ефективність і комфорт під час роботи. Рукоятка лопати виготовлена з деревини, що додає їй зручності та міцності, а також зменшує навантаження на руки. Лопата штикова Vitals Master (195725) — це ідеальний інструмент для тих, хто цінує надійність, довговічність і зручність в роботі.
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Vitals |
| Вес | 1.75 кг |
| Страна производитель | Китай |
| Пользовательские характеристики | |
| Длина | 147 см |
| Материал | Сталь |
| Материал рукоятки | Дерево |
| Назначение | Для перекопування грунту |
| Ширина полотна | 22 см |
- Цена: 571 ₴
