
- В наличии
- Код: 595730
Мультиварка MOULINEX MK611832 (6749793)
3 999 ₴
+380 (50) 555-33-77
Відділ продажів
- +380 (66) 407-40-15Відділ продажів
- +380 (50) 307-91-29Відділ продажів
- +380 (54) 267-99-09Бугалтерія
- +380 (95) 676-53-88Відділ кадрів
возврат товара в течение 14 дней по договоренности
У компании подключены электронные платежи. Теперь вы можете купить любой товар не покидая сайта.
Характеристики
Информация для заказа
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Moulinex |
| Страна производитель | Китай |
| Объем чаши | 4 л |
| Тип прибора | Мультиварка |
| Пользовательские характеристики | |
| Аксесуари | Книга рецептів; Ложка; Лопатка; Мірний стакан; Пароварка; Чаша |
| Вага мультиварки | 3.27 кг |
| Отсрочка старта | Є |
| Гарантія | 24 місяці |
| Дисплей | LED |
| Колір мультиварки | Чорний |
| Матеріал мультиварки | метал + пластик |
| Потужність мультиварки | 750 Вт |
| Поддержание температуры | 12 годин |
| Режими приготування | Випічка; Печеня; Йогурт; Каша; Крупи; Повільне приготування; Приготування на пару; Рис; Супи; Тушіння |
| Розмір мультиварки | 385х284х225 мм |
| Таймер | так, звуковий сигнал |
| Тип | Мультиварка |
| Тип керування | Сенсорне |
| Чаша, покриття | антипригарне покриття |
- Цена: 3 999 ₴
