
- В наличии
- Код: 475210
Фарбопульт FORTE SG 750 BР 750Вт
2 972,60 ₴
+380 (50) 555-33-77
Відділ продажів
- +380 (66) 407-40-15Відділ продажів
- +380 (50) 307-91-29Відділ продажів
- +380 (54) 267-99-09Бугалтерія
- +380 (95) 676-53-88Відділ кадрів
возврат товара в течение 14 дней по договоренности
У компании подключены электронные платежи. Теперь вы можете купить любой товар не покидая сайта.
Описание
Характеристики
Информация для заказа
Фарбопульт FORTE SG 750 BР — це потужний і ефективний інструмент для фарбування великих поверхонь. Завдяки потужності 750 Вт, він забезпечує стабільну подачу фарби для рівномірного покриття різних матеріалів, таких як дерево, метал чи пластик. Цей фарбопульт ідеальний для виконання робіт як усередині приміщень, так і на відкритих майданчиках. Фарбопульт FORTE SG 750 BР — це ідеальне рішення для тих, хто шукає надійний, зручний та потужний інструмент для фарбування в домашніх умовах або для професійного використання.
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Forte |
| Вес | 1.38 кг |
| Страна производитель | Китай |
| Пользовательские характеристики | |
| Напряжение | 220V |
| Объем | 1 л мл |
| Мощность | 750 Вт |
| Размер | Розмір сопла: 2.5 мм |
| Тип | Пульверизатор |
- Цена: 2 972,60 ₴
