
- В наличии
- Код: 4100907
Драйвер для LED панелей Electro House 18-24 W
59 ₴
Минимальная сумма заказа на сайте — 250 ₴
+380 (50) 555-33-77
Відділ продажів
- +380 (66) 407-40-15Відділ продажів
- +380 (50) 307-91-29Відділ продажів
- +380 (54) 267-99-09Бугалтерія
- +380 (95) 676-53-88Відділ кадрів
возврат товара в течение 14 дней по договоренности
У компании подключены электронные платежи. Теперь вы можете купить любой товар не покидая сайта.
Описание
Характеристики
Информация для заказа
LED драйвер на 18-24 Вт - це електронний пристрій, який призначений для живлення світлодіодних світильників. Він забезпечує стабільний струм та напругу, необхідні для роботи світлодіодних діодів. Цей драйвер може працювати з LED-лампами потужністю від 18 до 24 Вт, що робить його універсальним для використання в різних типах світлодіодних освітлювальних приладів. Завдяки своїй компактності та надійності, він є ідеальним вибором для освітлення вдома або в комерційних приміщеннях.
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | ElectroHouse |
| Страна производитель | Китай |
| Пользовательские характеристики | |
| Источник питания | Від мережі 220 V |
| Напряжение | 175-265 В |
| Мощность | 24 W |
| Розмір (ДхШхВ) | 62х20х30 мм |
| Степень защиты | IP 20 |
| Тип | Драйвер для світильника |
| Частота тока | 50/60 Гц |
- Цена: 59 ₴
