
-15%
- В наличии
- Код: 215408
Ящик для инструментов Haisser Staff Carbo 16" (65574)
709 ₴
600 ₴
+380 (50) 555-33-77
Відділ продажів
- +380 (66) 407-40-15Відділ продажів
- +380 (50) 307-91-29Відділ продажів
- +380 (54) 267-99-09Бугалтерія
- +380 (95) 676-53-88Відділ кадрів
возврат товара в течение 14 дней по договоренности
У компании подключены электронные платежи. Теперь вы можете купить любой товар не покидая сайта.
Характеристики
Информация для заказа
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | HAISSER |
| Страна производитель | Китай |
| Тип | Ящик |
| Габаритные размеры | |
| Вес | 1.18 кг |
| Пользовательские характеристики | |
| Высота | 41.5 см |
| Длина | 20 см |
| Цвет | Чорний з червоним |
| Материал | Пластик |
| Особенности | 4 органайзера, зручна рукоятка, алюмінієві затиски, глибокий органайзер для зберігання біт і головок, отвір для навісного замка, бічні ручки |
| Назначение | Для інструментів |
| Размер | 41.5х22.6х20 см |
| Ширина | 22.6 см |
- Цена: 600 ₴
