
- В наличии
- Код: 475369
Шуруповерт аккумуляторный Zegor CDP-21Q 12V
1 519 ₴
+380 (50) 555-33-77
Відділ продажів
- +380 (66) 407-40-15Відділ продажів
- +380 (50) 307-91-29Відділ продажів
- +380 (54) 267-99-09Бугалтерія
- +380 (95) 676-53-88Відділ кадрів
возврат товара в течение 14 дней по договоренности
У компании подключены электронные платежи. Теперь вы можете купить любой товар не покидая сайта.
Характеристики
Информация для заказа
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Zegor |
| Страна производитель | Китай |
| Питание | |
| Тип аккумулятора | Li-Ion |
| Пользовательские характеристики | |
| Вид | Акумуляторний |
| Гарантія | 3 роки |
| Додаткові характеристики | Наявність змінного патрону |
| Діаметр зажиму | 10 мм |
| Максимальний діаметр сверління | сталь 10 мм, дерево 22 мм |
| Максимальный крутящий момент | 37 Н-м |
| Номінальна напруга акумулятора | 21 В |
| Патрон з'єднання | одногільзовий патрон з ключем, металевий |
| Тип | Шурупокрут |
| Тип двигателя | Щеточный |
| Число обертів холостого ходу | 0-400/0-1500 об/хв |
| Число регулювань крутного моменту | 18+1 |
- Цена: 1 519 ₴
