
- В наличии 1 ед.
- Код: 2600191
Люстра Sirius S7156/1 ясен
869 ₴
+380 (50) 555-33-77
Відділ продажів
- +380 (66) 407-40-15Відділ продажів
- +380 (50) 307-91-29Відділ продажів
- +380 (54) 267-99-09Бугалтерія
- +380 (95) 676-53-88Відділ кадрів
возврат товара в течение 14 дней по договоренности
У компании подключены электронные платежи. Теперь вы можете купить любой товар не покидая сайта.
Описание
Характеристики
Информация для заказа
Люстра Sirius - це стильний освітлювальний прилад, що поєднує елегантний дизайн і високу функціональність. Виконана в привабливому колірному відтінку, ця люстра додає розкоші і затишку будь-якому інтер'єру. Люстра ідеально підходить для встановлення у вітальні, спальні або їдальні, створюючи приємну атмосферу. Якісні матеріали та сучасний дизайн роблять її надійним і довговічним елементом освітлення у вашому домі.
| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Производитель | Sirius |
| Страна производитель | Китай |
| Тип цоколя | E27 |
| Пользовательские характеристики | |
| Высота | 440 мм |
| Источник света | Лампа світлодіодна (LED) |
| Материал | Деревина |
| Напряжение | 220V |
| Мощность | 60 W |
| Степень защиты | IP 20 |
| Ширина | 160 мм |
| Основные | |
| Тип | Настольная лампа |
- Цена: 869 ₴
