
- В наличии
- Код: 355630
Свердло по металу Haisser HS101023 10х87х133 мм DIN 338 (15853)
163,70 ₴
Минимальная сумма заказа на сайте — 250 ₴
+380 (50) 555-33-77
Відділ продажів
- +380 (66) 407-40-15Відділ продажів
- +380 (50) 307-91-29Відділ продажів
- +380 (54) 267-99-09Бугалтерія
- +380 (95) 676-53-88Відділ кадрів
возврат товара в течение 14 дней по договоренности
У компании подключены электронные платежи. Теперь вы можете купить любой товар не покидая сайта.
Описание
Характеристики
Информация для заказа
Свердло Haisser HS101023 – це високоякісне свердло з центрувальним хвостовиком, призначене для свердління металу, пластику та інших матеріалів. Має діаметр 10 мм, робочу довжину 87 мм і загальну довжину 133 мм. Виготовлене з високоміцної сталі, свердло забезпечує точність і тривалий термін служби навіть при інтенсивному використанні. Підходить для використання як на стаціонарних свердлильних верстатах, так і на ручних електроінструментах. Ідеальне для виконання професійних та побутових робіт.
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | HAISSER |
| Диаметр | 10 мм |
| Страна производитель | Китай |
| Тип хвостовика | Цилиндрический |
| Пользовательские характеристики | |
| Вид | Свердло |
| Длина общая | 133 мм |
| Довжина робоча | 87 мм |
| Материал | Сталь |
| Тип свердла | Спіральне |
- Цена: 163,70 ₴
