
- В наличии 1 ед.
- Код: 596123
Плойка для укладки волосся First FA-5671-7
599 ₴
+380 (50) 555-33-77
Відділ продажів
- +380 (66) 407-40-15Відділ продажів
- +380 (50) 307-91-29Відділ продажів
- +380 (54) 267-99-09Бугалтерія
- +380 (95) 676-53-88Відділ кадрів
возврат товара в течение 14 дней по договоренности
У компании подключены электронные платежи. Теперь вы можете купить любой товар не покидая сайта.
Описание
Характеристики
Информация для заказа
Плойка для укладки волосся First FA-5671-7 — це ідеальний інструмент для створення розкішних локонів і хвиль у домашніх умовах. З розміром діаметра 19 мм, плойка дозволяє легко формувати як великі об'ємні локони, так і дрібні спіральні завитки. Висока температура нагріву забезпечує швидке та ефективне укладання волосся, а функція автоматичного регулювання температури дозволяє підібрати оптимальний режим для різних типів волосся. Ергономічний дизайн і зручна ручка забезпечують комфортне використання, а покриття з кераміки запобігає пошкодженню волосся та забезпечує рівномірний розподіл тепла. Плойка оснащена захисним кожухом для безпечного зберігання та використання.
| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Производитель | First |
| Страна производитель | Китай |
| Дополнительные функции и характеристики | |
| Количество температурных режимов | 5 |
| Пользовательские характеристики | |
| Индикатор работы | Є |
| Вага вирівнювача | 0.35 кг |
| Гарантія | 12 місяців |
| Довжина шнура, м | 1.7 м |
| Питание | Сеть 220В |
| Колір корпуса вирівнювача | Чорний |
| Максимальная температура нагрева | 200 °С |
| Покрытие нагревательного элемента | Кераміка |
| Мощность | 30 Вт |
| Назначение | Для укладання волосся |
| Тип | Плойка |
- Цена: 599 ₴
