
- В наличии
- Код: 595948
Тостер FIRST-FA-5368-3 750W
899 ₴
+380 (50) 555-33-77
Відділ продажів
- +380 (66) 407-40-15Відділ продажів
- +380 (50) 307-91-29Відділ продажів
- +380 (54) 267-99-09Бугалтерія
- +380 (95) 676-53-88Відділ кадрів
возврат товара в течение 14 дней по договоренности
У компании подключены электронные платежи. Теперь вы можете купить любой товар не покидая сайта.
Описание
Характеристики
Информация для заказа
Тостер FIRST-FA-5368-3 - це потужний і зручний прилад для швидкого і рівномірного підсмаження тостів. Завдяки потужності 750 Вт він швидко нагрівається і готує смачні тостери за кілька хвилин. Оснащений великими слотами для тостів різної товщини та має зручну відкриваючуся систему для вилучення готових тостів. У наявності решітка для підігріву булочок та знімний піддон для збору крихт.
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | First |
| Страна производитель | Китай |
| Габаритные размеры | |
| Вес | 0.9 кг |
| Дополнительные функции и характеристики | |
| Материал корпуса | Пластик |
| Пользовательские характеристики | |
| Цвет | Белый |
| Особенности | Автоцентрування, Підігрів, Розморожування |
| Мощность | 750 Вт |
| Размер | 170х150х260 мм |
| Тип | Тостер |
- Цена: 899 ₴
