
-13%
- В наличии
- Код: 595934
Мультиварка Ardesto MC-P17DGDF
2 999 ₴
2 599 ₴
+380 (50) 555-33-77
Відділ продажів
- +380 (66) 407-40-15Відділ продажів
- +380 (50) 307-91-29Відділ продажів
- +380 (54) 267-99-09Бугалтерія
- +380 (95) 676-53-88Відділ кадрів
возврат товара в течение 14 дней по договоренности
У компании подключены электронные платежи. Теперь вы можете купить любой товар не покидая сайта.
Описание
Характеристики
Информация для заказа
Мультиварка Ardesto MC-P17DGDF - це інтелектуальне рішення для сучасної кухні. З металевою чашею об'ємом 5 л та антипригарним покриттям, вона забезпечує надійне готування без пригоряння. З 17 режимами приготування, включаючи варіння, тушкування та випічку, ця мультиварка відкриває безмежні кулінарні можливості. Інтегрований таймер та звуковий сигнал забезпечують точне приготування без турбот та переживань. Стильний чорний дизайн зі зручним електронним керуванням робить Ardesto MC-P17DGDF не тільки функціональною, але й естетичною окрасою вашої кухні. Гарантія на 12 місяців гарантує надійність та задоволення від використання.
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Ardesto |
| Страна производитель | Китай |
| Объем чаши | 5 л |
| Тип прибора | Мультиварка |
| Пользовательские характеристики | |
| Аксесуари | Чаша, мірний стакан, ополоник, ложка для готування, контейнер для приготування на пару, книга рецептів. |
| Вага мультиварки | 4.7 кг |
| Отсрочка старта | 24 години |
| Гарантія | 12 місяців |
| Дисплей | LED |
| Колір мультиварки | чорний зі сріблястим |
| Матеріал мультиварки | метал + пластик |
| Напряжение | 220~240V |
| Потужність мультиварки | 860 Вт |
| Поддержание температуры | 12 годин |
| Режими приготування | Випічка, Смаження, Суп, На пару, Тушкування, Томління, Плов Варення, Йогурт, Паста, Молочна каша, Омлет, Свій рецепт. |
| Розмір мультиварки | 27х41х31 см |
| Таймер | так, звуковий сигнал |
| Тип | Мультиварка |
| Тип керування | Електронне |
| Чаша, покриття | алюміній, тефлон |
- Цена: 2 599 ₴
