
- В наличии
- Код: 595850
Кавомолка FIRST FA-5486
1 299 ₴
+380 (50) 555-33-77
Відділ продажів
- +380 (66) 407-40-15Відділ продажів
- +380 (50) 307-91-29Відділ продажів
- +380 (54) 267-99-09Бугалтерія
- +380 (95) 676-53-88Відділ кадрів
возврат товара в течение 14 дней по договоренности
У компании подключены электронные платежи. Теперь вы можете купить любой товар не покидая сайта.
Описание
Характеристики
Информация для заказа
Кавомолка FIRST FA-5486 - свіжозмеленими та завареними зернами ваша ранкова кава буде ще смачнішою. За допомогою електричної кавомолки швидко і легко перемелюйте кавові зерна, а також крупи, трави або горіхи. Незалежно від того, чи хочете ви випити свіжозмеленого еспресо або дрібно нарізати горіхи: м’ясорубка працює на потужному, повністю автоматичному рівні потужності 200 Вт. Два міцних леза з нержавіючої сталі та лезо збивача завжди забезпечують точний результат. Компактний розмір і сучасний дизайн кухонного приладдя дозволяють легко зберігати його на вашій кухні. Цей подрібнювач є багатофункціональним і незамінним у кожному домі.
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | First |
| Страна производитель | Китай |
| Габаритные размеры | |
| Вес | 1.2 кг |
| Пользовательские характеристики | |
| Ємність кавомолки | 70 г |
| Гарантія | 12 місяців |
| Цвет | Серебро |
| Материал | Нержавеющая сталь+пластик |
| Мощность | 200 Вт |
| Размер | 20х12х12 см |
| Тип | Кавомолка |
| Тип керування | Механічне |
- Цена: 1 299 ₴
