
- В наличии
- Код: 595682
Фен ROWENTA CV8820F0
1 899 ₴
+380 (50) 555-33-77
Відділ продажів
- +380 (66) 407-40-15Відділ продажів
- +380 (50) 307-91-29Відділ продажів
- +380 (54) 267-99-09Бугалтерія
- +380 (95) 676-53-88Відділ кадрів
возврат товара в течение 14 дней по договоренности
У компании подключены электронные платежи. Теперь вы можете купить любой товар не покидая сайта.
Характеристики
Информация для заказа
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Rowenta |
| Страна производитель | Китай |
| Количество насадок | 2 |
| Тип | Фен |
| Габаритные размеры | |
| Вес | 0.8 кг |
| Пользовательские характеристики | |
| Гарантія | 24 місяці |
| Довжина шнура, м | 1.8 м |
| Цвет | Черный |
| Особенности | Турмалінова іонізація; Подавання холодного повітря; Дифузор; Концентратор; Петля для підвішування; Решітка знімна; Кількість швидкостей - 2; Кількість температурних режимів - 3. |
| Мощность | 2100 Вт |
| Размер | 182х92х298 мм |
- Цена: 1 899 ₴
