
- В наличии
- Код: 592861
Кофеварка Ardesto FCM-D2100, 900Вт/ капельная/ резервуар 1.2л/ черная
959 ₴
+380 (50) 555-33-77
Відділ продажів
- +380 (66) 407-40-15Відділ продажів
- +380 (50) 307-91-29Відділ продажів
- +380 (54) 267-99-09Бугалтерія
- +380 (95) 676-53-88Відділ кадрів
возврат товара в течение 14 дней по договоренности
У компании подключены электронные платежи. Теперь вы можете купить любой товар не покидая сайта.
Характеристики
Информация для заказа
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Ardesto |
| Страна производитель | Китай |
| Пользовательские характеристики | |
| Вага кавоварки | 1.27 кг |
| Вид кавоварки | Крапельна |
| Види напоїв | Кава |
| Гарантія | 12 місяців |
| Колір кавоварки | Чорний |
| Объем резервуара для воды | 1200 мл |
| Особливості кавоварки | Скляний кавник. Багаторазовий нейлоновий фільтр для кави. Мірна ложка. Протикрапельна система. Підігрівання кавника. Захист від перегрівання. Індикатор рівня води. |
| Потужність кавоварки | 900 Вт |
| Розмір кавоварки | 300х180х270 мм |
| Тип | Кавоварка |
| Тип кави | Мелений |
| Управление | Кнопкове |
- Цена: 959 ₴
