
- Готово до відправки
- Код: 473070
Плитка газова портативна VITA Троянда Вітров (GP-0005)
245,50 ₴
+380 (50) 555-33-77
Відділ продажів
- +380 (66) 407-40-15Відділ продажів
- +380 (50) 307-91-29Відділ продажів
- +380 (54) 267-99-09Бугалтерія
- +380 (95) 676-53-88Відділ кадрів
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Характеристики
Інформація для замовлення
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Vita |
| Вага | 0.4 кг |
| Країна виробник | Китай |
| Користувальницькі характеристики | |
| Матеріал | Метал |
| Потужність | 2800 Вт |
| Призначення | для приготування їжі, для розігрівання їжі, для кип’ятіння рідини |
| Розмір | 112х112x95 мм |
| Тип | Плитка газова |
- Ціна: 245,50 ₴
