
- В наличии
- Код: 651434
Листок кований Uastall 100х50х2 мм
8,30 ₴
Минимальная сумма заказа на сайте — 250 ₴
+380 (50) 555-33-77
Відділ продажів
- +380 (66) 407-40-15Відділ продажів
- +380 (50) 307-91-29Відділ продажів
- +380 (54) 267-99-09Бугалтерія
- +380 (95) 676-53-88Відділ кадрів
возврат товара в течение 14 дней по договоренности
У компании подключены электронные платежи. Теперь вы можете купить любой товар не покидая сайта.
Описание
Характеристики
Информация для заказа
Листок кований Uastall 100х50х2 мм - це високоякісний металевий виріб, який використовується для різноманітних цілей у будівництві, ремонті та дизайні. Виготовлений з міцної сталі, цей листок відрізняється високою міцністю та стійкістю до корозії. Завдяки своїм компактним розмірам і вигнутій формі, він може використовуватися як структурний елемент, декоративна деталь або основа для виготовлення різноманітних виробів ручної роботи.
| Основные | |
|---|---|
| Высота | 100 мм |
| Страна производитель | Украина |
| Ширина | 50 мм |
| Пользовательские характеристики | |
| Производитель | Uastall |
| Цвет | Хром |
| Материал | Сталь |
| Тип | Листок |
| Толщина | 2 мм |
- Цена: 8,30 ₴
