
- В наличии
- Код: 459778
Мийка кухонна Adamant SUN 51x20 см old stone 10
2 714 ₴
+380 (50) 555-33-77
Відділ продажів
- +380 (66) 407-40-15Відділ продажів
- +380 (50) 307-91-29Відділ продажів
- +380 (54) 267-99-09Бугалтерія
- +380 (95) 676-53-88Відділ кадрів
возврат товара в течение 14 дней по договоренности
У компании подключены электронные платежи. Теперь вы можете купить любой товар не покидая сайта.
Описание
Характеристики
Информация для заказа
Кухонна мийка Adamant SUN old stone Стильна гранітна мийка Adamant серії SUN в кольорі старий камінь. Кухонна мийка Adamant SUN виготовлена з високоякісного композитного матеріалу. Мийка для кухні Adamant колекції SUN розміром 510x200 мм відрізняється зносостійкістю та практичністю. Збільшена глибина 200 мм забезпечує максимальну зручність. Матеріал стійкий до високих температур, подряпин та побутової хімії. Фактура старого каменю створює унікальний зовнішній вигляд. Спеціальне антибактеріальне покриття. Простота у догляді та довговічність. Комплект містить все для монтажу.
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Adamant |
| Вес | 7.5 кг |
| Страна производитель | Украина |
| Пользовательские характеристики | |
| Гарантія | 5 років |
| Глубина | 20 см |
| Диаметр | 51 см |
| Цвет | Біло-сірий |
| Комплектация | мийка кухонна, кріплення |
| Количество чаш | 1 основна |
| Материал | Гранит |
| Наявність крила | Нет |
| Розмір чаші | 37х20 см |
| Тип | Мийка врізна |
| Тип установки | Врізна |
| Форма | Круглая |
- Цена: 2 714 ₴
