
- В наличии 1 ед.
- Код: 459906
Мийка кухонна Adamant DUPLEX 61.5x50x20 см чорна-03
4 714 ₴
+380 (50) 555-33-77
Відділ продажів
- +380 (66) 407-40-15Відділ продажів
- +380 (50) 307-91-29Відділ продажів
- +380 (54) 267-99-09Бугалтерія
- +380 (95) 676-53-88Відділ кадрів
возврат товара в течение 14 дней по договоренности
У компании подключены электронные платежи. Теперь вы можете купить любой товар не покидая сайта.
Описание
Характеристики
Информация для заказа
Кухонна мийка Adamant DUPLEX чорна Стильна гранітна мийка Adamant DUPLEX у глибокому чорному кольорі. Кухонна мийка Adamant лінійки DUPLEX розміром 615x500 мм створює сучасний акцент. Мийка з граніту Adamant DUPLEX підкреслює елегантність інтер'єру. Глибина чаші 200 мм для комфортного використання. Чорний гранітний композит стійкий до забруднень. Оптимальні розміри для різних планувань. Висока термостійкість поверхні. Комплект для надійного монтажу. Легкість очищення без розводів.
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Adamant |
| Вес | 13 кг |
| Цвет | Черный |
| Страна производитель | Украина |
| Пользовательские характеристики | |
| Гарантія | 5 років |
| Глубина | 20 см |
| Длина | 61 см |
| Комплектация | мийка кухонна, кріплення |
| Количество чаш | 1 основна + 1 додаткова |
| Материал | Гранит |
| Наявність крила | Нет |
| Розмір чаші | 34.5х43 см |
| Тип | Мийка врізна |
| Тип установки | Врізна |
| Форма | Прямоугольное |
| Ширина | 49.5 см |
- Цена: 4 714 ₴
