
- В наличии
- Код: 356147
Свердло по металу Haisser Cobalt Industrial 3.5 мм 39-70 мм (115865)
43 ₴
Минимальная сумма заказа на сайте — 250 ₴
+380 (50) 555-33-77
Відділ продажів
- +380 (66) 407-40-15Відділ продажів
- +380 (50) 307-91-29Відділ продажів
- +380 (54) 267-99-09Бугалтерія
- +380 (95) 676-53-88Відділ кадрів
возврат товара в течение 14 дней по договоренности
У компании подключены электронные платежи. Теперь вы можете купить любой товар не покидая сайта.
Описание
Характеристики
Информация для заказа
Свердло по металу HASSER Кобальт INDUSTRIAl з розміром 3,5х39х70мм - це високопродуктивний інструмент для свердління металевих матеріалів. Виготовлене з високоякісного кобальтового сплаву, це свердло забезпечує довговічність та точність свердління. Завдяки спеціальному дизайну INDUSTRIAl, воно призначене для важких завдань та інтенсивного використання в промислових умовах. Ідеальний вибір для професійних робітників та майстрів.
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | HAISSER |
| Диаметр | 3.5 мм |
| Страна производитель | Китай |
| Тип хвостовика | Цилиндрический |
| Пользовательские характеристики | |
| Вид | Свердло |
| Длина общая | 70 мм |
| Довжина робоча | 39 мм |
| Додаткові характеристики | із кобальтовим покриттям |
| Материал | Сталь |
| Тип свердла | Спіральне |
- Цена: 43 ₴
