
- Готово до відправки
- Код: 4101250
Світильник світлодіодний лінійний NORTE 1-NLP-1372 36W 6500К
331 ₴
+380 (50) 555-33-77
Відділ продажів
- +380 (66) 407-40-15Відділ продажів
- +380 (50) 307-91-29Відділ продажів
- +380 (54) 267-99-09Бугалтерія
- +380 (95) 676-53-88Відділ кадрів
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Лінійний світильник торгової марки NORTE 1-NLP-1372 36W - це високоякісний і сучасний світильник, призначений для освітлення приміщень комерційного та індустріального призначення. Його ефективність та надійність роблять його ідеальним рішенням для використання в широкому спектрі приміщень, включаючи склади, магазини, офіси та інші промислові об'єкти. Лінійний світильник NORTE має стильний і сучасний дизайн, який доповнить будь-який інтер'єр та створить комфортну атмосферу для праці та відпочинку. Його висока якість матеріалів та технологій забезпечує довговічність та стійкість до зносу, що робить його ідеальним вибором для тих, хто шукає світильник, який витримає високе навантаження та забезпечить безперебійне освітлення.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | NORTE |
| Колірна температура | 6500K |
| Країна виробник | Китай |
| Тип лампи | Світлодіодна |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вид вімікача | без вімікача |
| Колір світіння | Холодний |
| Кут розсіювання | 160° |
| Матеріал | Пластик |
| Напруга | 175-265 V |
| Потужність | 36W |
| Розмір | 1200х53х35 мм |
| Світловий потік | 3240 Lm |
| Ступінь захисту | IP65 |
| Термін експлуатації | 20 000 годин |
| Тип | Світильник лінійний |
- Ціна: 331 ₴
