
- Готово до відправки
- Код: 4101244
Світильник світлодіодний лінійний NORTE 1-NLP-1322 36W 6500К
239 ₴
+380 (50) 555-33-77
Відділ продажів
- +380 (66) 407-40-15Відділ продажів
- +380 (50) 307-91-29Відділ продажів
- +380 (54) 267-99-09Бугалтерія
- +380 (95) 676-53-88Відділ кадрів
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Лінійний світильник NORTE 1-NLP-1322 характеризується стильним і сучасним дизайном, що збагачує будь-який інтер'єр і створює комфортну атмосферу для роботи та відпочинку. Використання високоякісних матеріалів і передових технологій гарантує довговічність та стійкість до зношування, роблячи його ідеальним вибором для тих, хто шукає світильник, що витримає велике навантаження та забезпечить надійне освітлення.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | NORTE |
| Колірна температура | 6500K |
| Країна виробник | Китай |
| Тип лампи | Світлодіодна |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вид вімікача | без вімікача |
| Колір світіння | Холодний |
| Кут розсіювання | 110° |
| Матеріал | Метал/пластик |
| Напруга | 175-265 V |
| Потужність | 36W |
| Розмір | 1200х75х23 мм |
| Світловий потік | 2880 Lm |
| Ступінь захисту | IP20 |
| Термін експлуатації | 30 000 годин |
| Тип | Світильник лінійний |
- Ціна: 239 ₴
