
-36%
- В наличии
- Код: 460659
Чаша Генуя VOLLE 45х58х18 см (13-00-195)
2 990 ₴
1 899 ₴
+380 (50) 555-33-77
Відділ продажів
- +380 (66) 407-40-15Відділ продажів
- +380 (50) 307-91-29Відділ продажів
- +380 (54) 267-99-09Бугалтерія
- +380 (95) 676-53-88Відділ кадрів
возврат товара в течение 14 дней по договоренности
У компании подключены электронные платежи. Теперь вы можете купить любой товар не покидая сайта.
Описание
Характеристики
Информация для заказа
TM Volle – іспанський виробник сантехніки, відомий своєю якісною, довговічною та екологічно чистою продукцією. Ванни, унітази та умивальники цього бренду мають стильний універсальний дизайн і чудово поєднуються із сучасними інтер'єрами. Вибираючи товари Volle, ви на довгі роки створюєте у своєму будинку острівець чистоти та затишку. Для дизайну продукції були обрані м'які лінії та мінімум дрібних деталей, що спостерігається у сантехніці Volle і на сьогоднішній день. Умивальники та унітази Volle виготовляються із сучасної сантехнічної порцеляни із застосуванням інноваційних технологій. У проектуванні кожної колекції беруть участь всесвітньо відомі дизайнери, завдяки чому покупці можуть придбати не лише якісну та надійну, але й стильну сантехніку.
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Volle |
| Страна производитель | Испания |
| Пользовательские характеристики | |
| Высота | 18 см |
| Глубина | 58 см |
| Злив | Горизонтальний |
| Материал | Керамика |
| Микролифт | Без мікроліфту |
| Тип | Чаші |
| Тип установки | Напольный |
| Ширина | 45 см |
- Цена: 1 899 ₴
