
- В наличии
- Код: 595155
Соковижималка SATURN-ST-FP7046
1 699 ₴
+380 (50) 555-33-77
Відділ продажів
- +380 (66) 407-40-15Відділ продажів
- +380 (50) 307-91-29Відділ продажів
- +380 (54) 267-99-09Бугалтерія
- +380 (95) 676-53-88Відділ кадрів
возврат товара в течение 14 дней по договоренности
У компании подключены электронные платежи. Теперь вы можете купить любой товар не покидая сайта.
Характеристики
Информация для заказа
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Saturn |
| Страна производитель | Китай |
| Пользовательские характеристики | |
| Вага соковижималки | 3,65 кг |
| Вид шнека соковижималки | Вертикальний |
| Гарантія | 24 місяці |
| Колір соковижималки | Білий з чорним |
| Матеріал корпусу соковижималки | Пластик |
| Об'єм резервуара для макухи | 0,55 л |
| Об'єм ємності для соку | 0,7 л |
| Особливості соковижималки | Автоматичний викид м'якоті, Захист від перегріву, Захист від випадкового включення, Прогумовані ніжки, Система "крапля-стоп", Система прямої подачі соку, Піновідділювач, Реверс, Призначена для твердих овочів та фруктів, для ягід/винограду, томатів |
| Потужність соковижималки | 150 Вт |
| Розмір соковижималки | 550х250х200 мм |
| Тип керування | Механічне |
| Тип соковижималки | Шнекова |
| Частота обертання соковижималки | 60 об/хв |
- Цена: 1 699 ₴
