
- В наличии
- Код: 453184
Шторка для ванни VanStore Ange 180х180 см 60104
179 ₴
Минимальная сумма заказа на сайте — 250 ₴
+380 (50) 555-33-77
Відділ продажів
- +380 (66) 407-40-15Відділ продажів
- +380 (50) 307-91-29Відділ продажів
- +380 (54) 267-99-09Бугалтерія
- +380 (95) 676-53-88Відділ кадрів
возврат товара в течение 14 дней по договоренности
У компании подключены электронные платежи. Теперь вы можете купить любой товар не покидая сайта.
Описание
Характеристики
Информация для заказа
Штора для душу VanStore Ange розміром 180х180 см - ідеальний вибір для вашої ванної кімнати. Виготовлена з високоякісного матеріалу, вона надійно захищає від бризок води під час душу, додатково прикрашаючи інтер'єр. Модний дизайн у поєднанні з практичністю робить її відмінним аксесуаром для вашої ванної кімнати.
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Vanstore |
| Высота | 180 см |
| Страна производитель | Украина |
| Ширина | 180 см |
| Пользовательские характеристики | |
| Цвет | Різнокольоровий |
| Материал | PEVA |
| Наявність кілець | без кілець |
| Размер | 180х180 см |
| Тип | Шторка для ванни |
- Цена: 179 ₴
