
-24%
- В наличии 1 ед.
- Код: 459909
Мийка кухонна Adamant DUPLEX 61.5x50x20 см old stone 10
4 714 ₴
3 590,40 ₴
+380 (50) 555-33-77
Відділ продажів
- +380 (66) 407-40-15Відділ продажів
- +380 (50) 307-91-29Відділ продажів
- +380 (54) 267-99-09Бугалтерія
- +380 (95) 676-53-88Відділ кадрів
возврат товара в течение 14 дней по договоренности
У компании подключены электронные платежи. Теперь вы можете купить любой товар не покидая сайта.
Описание
Характеристики
Информация для заказа
Кухонна мийка Adamant DUPLEX старий камінь Фактурна гранітна мийка Adamant DUPLEX з текстурою старого каменю. Кухонна мийка Adamant колекції DUPLEX розміром 615x500 мм відтворює природну естетику. Мийка з граніту Adamant DUPLEX імітує натуральний камінь. Глибина чаші 200 мм забезпечує зручність. Фактурна поверхня приховує забруднення. Розміри підходять для різних планувань. Висока міцність матеріалу. Повний монтажний комплект. Легкий догляд за текстурованою поверхнею.
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Adamant |
| Вес | 13 кг |
| Страна производитель | Украина |
| Пользовательские характеристики | |
| Гарантія | 5 років |
| Глубина | 20 см |
| Длина | 61 см |
| Цвет | Біло-сірий |
| Комплектация | мийка кухонна, кріплення |
| Количество чаш | 1 основна + 1 додаткова |
| Материал | Гранит |
| Наявність крила | Нет |
| Розмір чаші | 34.5х43 см |
| Тип | Мийка врізна |
| Тип установки | Врізна |
| Форма | Прямоугольное |
| Ширина | 49.5 см |
- Цена: 3 590,40 ₴
