
-28%
- В наличии 1 ед.
- Код: 459907
Мийка кухонна Adamant DUPLEX 61.5x50x20 см авена 06
4 714 ₴
3 401,35 ₴
+380 (50) 555-33-77
Відділ продажів
- +380 (66) 407-40-15Відділ продажів
- +380 (50) 307-91-29Відділ продажів
- +380 (54) 267-99-09Бугалтерія
- +380 (95) 676-53-88Відділ кадрів
возврат товара в течение 14 дней по договоренности
У компании подключены электронные платежи. Теперь вы можете купить любой товар не покидая сайта.
Описание
Характеристики
Информация для заказа
Кухонна мийка Adamant DUPLEX авена Елегантна гранітна мийка Adamant DUPLEX у благородному кольорі авена. Кухонна мийка Adamant серії DUPLEX розміром 615x500 мм додає інтер'єру розкоші. Мийка з граніту Adamant DUPLEX поєднує практичність та стиль. Глибина чаші 200 мм для зручної роботи. Колір авена створює атмосферу преміальності. Розміри підходять для будь-якої кухні. Стійкість до подряпин та ударів. Повний комплект для встановлення. Простий догляд за поверхнею.
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Adamant |
| Вес | 13 кг |
| Страна производитель | Украина |
| Пользовательские характеристики | |
| Гарантія | 5 років |
| Глубина | 20 см |
| Длина | 61 см |
| Цвет | Авена |
| Комплектация | мийка кухонна, кріплення |
| Количество чаш | 1 основна + 1 додаткова |
| Материал | Гранит |
| Наявність крила | Нет |
| Розмір чаші | 34.5х43 см |
| Тип | Мийка врізна |
| Тип установки | Врізна |
| Форма | Прямоугольное |
| Ширина | 49.5 см |
- Цена: 3 401,35 ₴
