
- В наличии
- Код: 459791
Мийка кухонна Adamant SLIM 62x43.5x20 см terra-07
3 836 ₴
+380 (50) 555-33-77
Відділ продажів
- +380 (66) 407-40-15Відділ продажів
- +380 (50) 307-91-29Відділ продажів
- +380 (54) 267-99-09Бугалтерія
- +380 (95) 676-53-88Відділ кадрів
возврат товара в течение 14 дней по договоренности
У компании подключены электронные платежи. Теперь вы можете купить любой товар не покидая сайта.
Описание
Характеристики
Информация для заказа
Кухонна мийка Adamant SLIM терра Компактна гранітна мийка Adamant SLIM у благородному кольорі терра. Кухонна мийка Adamant серії SLIM розміром 620x435 мм ідеальна для невеликих кухонь. Мийка для кухні Adamant SLIM у кольорі терра створює теплу атмосферу. Оптимальна глибина 200 мм економить простір. Гранітний композит стійкий до механічних пошкоджень. Теплий відтінок терра гармонує з деревом. Матеріал не боїться гарячого посуду. Зручна система монтажу. Антибактеріальний захист поверхні.
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Adamant |
| Вес | 10 кг |
| Страна производитель | Украина |
| Пользовательские характеристики | |
| Гарантія | 5 років |
| Глубина | 20 см |
| Длина | 61.5 см |
| Цвет | Терра |
| Комплектация | мийка кухонна, кріплення |
| Количество чаш | 1 основна |
| Материал | Гранит |
| Наявність крила | Да |
| Розмір чаші | 35.4х37.6 см |
| Тип | Мийка врізна |
| Тип установки | Врізна |
| Форма | Прямоугольное |
| Ширина | 43 см |
- Цена: 3 836 ₴
