
- В наличии
- Код: 459779
Мийка кухонна Adamant АNILA 65x50x20 см чорна-03
4 064 ₴
+380 (50) 555-33-77
Відділ продажів
- +380 (66) 407-40-15Відділ продажів
- +380 (50) 307-91-29Відділ продажів
- +380 (54) 267-99-09Бугалтерія
- +380 (95) 676-53-88Відділ кадрів
возврат товара в течение 14 дней по договоренности
У компании подключены электронные платежи. Теперь вы можете купить любой товар не покидая сайта.
Описание
Характеристики
Информация для заказа
Кухонна мийка Adamant ANILA чорна Елегантна гранітна мийка Adamant ANILA в класичному чорному кольорі. Кухонна мийка Adamant моделі ANILA з розмірами 650x500 мм поєднує сучасний дизайн та функціональність. Чорна мийка для кухні Adamant ANILA стане акцентним елементом інтер'єру. Глибина чаші 200 мм підходить для будь-яких завдань. Гранітний композит не вицвітає та стійкий до забруднень. Чорний колір чудово маскує сліди використання. Поверхня стійка до температурних перепадів. Комплект включає систему кріплення. Легкість у догляді та обслуговуванні.
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Adamant |
| Вес | 11 кг |
| Цвет | Черный |
| Страна производитель | Украина |
| Пользовательские характеристики | |
| Гарантія | 5 років |
| Глубина | 20 см |
| Длина | 64.5 см |
| Комплектация | мийка кухонна, кріплення |
| Количество чаш | 1 основна |
| Материал | Гранит |
| Наявність крила | Да |
| Розмір чаші | 35.5х43 см |
| Тип | Мийка врізна |
| Тип установки | Врізна |
| Форма | Прямоугольное |
| Ширина | 49.5 см |
- Цена: 4 064 ₴
