
- В наличии
- Код: 474682
Електротример Vitals EZT 033s (146515)
1 195 ₴
+380 (50) 555-33-77
Відділ продажів
- +380 (66) 407-40-15Відділ продажів
- +380 (50) 307-91-29Відділ продажів
- +380 (54) 267-99-09Бугалтерія
- +380 (95) 676-53-88Відділ кадрів
возврат товара в течение 14 дней по договоренности
У компании подключены электронные платежи. Теперь вы можете купить любой товар не покидая сайта.
Описание
Характеристики
Информация для заказа
Особливості: легкість і компактність конструкції; оригінальний дизайн корпусу; висока якість виготовлення і складання; нижнє розташування електродвигуна; надійний і потужний електродвигун; складаний корпус із трьох частин; широка клавіша вмикання електродвигуна; гачок для фіксації кабелю електроживлення; посібник користувача.
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Vitals |
| Страна производитель | Китай |
| Габаритные размеры | |
| Вес | 1.4 кг |
| Пользовательские характеристики | |
| Гарантія | 3 роки |
| Діаметр ліски | 1.2 мм |
| Напряжение | 230 В |
| Мощность | 300 Вт |
| Тип | Електротример |
| Частота | 50 Гц |
| Скорость вращения | 11000 об/хв |
- Цена: 1 195 ₴
