
- Готово до відправки
- Код: 418050
Світильник світлодіодний лінійний Horoz Electric Tetra-18 18W 6400К (052-003-0060)
172 ₴
Мінімальна сума замовлення на сайті — 200 ₴
+380 (50) 555-33-77
Відділ продажів
- +380 (66) 407-40-15Відділ продажів
- +380 (50) 307-91-29Відділ продажів
- +380 (54) 267-99-09Бугалтерія
- +380 (95) 676-53-88Відділ кадрів
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Характеристики
Інформація для замовлення
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Horoz Electric |
| Колір світіння | Холодний |
| Колірна температура | 6400К |
| Країна виробник | Китай |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вид вімікача | без вімікача |
| Кут розсіювання | 120° |
| Матеріал | Пластик |
| Напруга | 220-240 V |
| Потужність | 18 W |
| Розмір | 600х70х27 мм |
| Світловий потік | 1135 Lm |
| Ступінь захисту | IP20 |
| Термін експлуатації | 20 000 годин |
| Тип | Світильник лінійний |
| Тип лампи | Вбудований LED-модуль |
- Ціна: 172 ₴
