
- Готово до відправки
- Код: 410271
Cвітильник світлодіодний лінійний ENERLIGHT HARMONIA T5 9W 4000К
160 ₴
Мінімальна сума замовлення на сайті — 200 ₴
+380 (50) 555-33-77
Відділ продажів
- +380 (66) 407-40-15Відділ продажів
- +380 (50) 307-91-29Відділ продажів
- +380 (54) 267-99-09Бугалтерія
- +380 (95) 676-53-88Відділ кадрів
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Характеристики
Інформація для замовлення
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Enerlight |
| Колір світіння | Нейтральний |
| Колірна температура | 4000К |
| Країна виробник | Китай |
| Тип лампи | Світлодіодна |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вид вімікача | на корпусі |
| Кут розсіювання | 180° |
| Матеріал | Алюміній/пластик |
| Напруга | 165-265 V |
| Потужність | 9 W |
| Розмір | 580х22х26 мм |
| Світловий потік | 810 Lm |
| Ступінь захисту | IP20 |
| Термін експлуатації | 30 000 годин |
| Тип | Світильник лінійний |
- Ціна: 160 ₴
