Корзина
50 отзывов
+380 (50) 307-91-29
Отдел продаж
+38(0542) 67-99-09
Бухгалтерия

Радіатори сталеві Hi-Therm

Сталеві радіатори від компанії Hi-Therm — це якісні панельні радіатори з профільованою передньою панеллю. Представлена тут модель Тип 22 що має розмір 50 x 100 x 10 см з тепловою потужністю 1852 Вт, має бокове під'єднання до системи опалення та підійде для встановлення в приміщенні площею до 18.5 м².

Опалювальні сталеві панельні радіатори призначені для монтажу в закритих опалювальних системах центрального опалення будівель із робочим тиском до 1,0 МПа, у яких як рідина-теплоносій застосована вода або водяні розчини, максимально допустима робоча температура до +110 °C. Опалювальні радіатори Hi-Therm призначені для однотрубних і двотрубних опалювальних систем із примусовою або природною циркуляцією (на основі різниці питомих ваг робочої циркуляції). Невеликий вміст води в радіаторі Hi-Therm дає змогу опалювальній системі гнучко реагувати на потребу тепла в довкіллі та дає змогу ефективної терморегуляції.

Нагрівальна панель радіатора Hi-Therm виготовлена з двох штампованих сталевих листів, зварених по периметру роликовим швом, а в місцях з'єднання штампованих елементів — точковим зварюванням. Сталевий лист холодновальцьований, із низьким вмістом вуглецю.

Усі поверхні радіаторів знежирені та покриті фосфатом заліза. Після попереднього оброблення наносять катафорезний лак. Останній лицьовий шар — епоксиполіефірний лак — порошок із колірним відтінком білий (RAL 9010). Таке оброблення радіатора забезпечує антикорозійну та механічну стійкість, гігієнічну нешкідливість.

Усі панельні радіатори від Hi-Therm із заднього боку обладнані двома верхніми та двома нижніми кріпленнями. Радіатори, довжина яких становить 1800 мм і більше, обладнані трьома кріпленнями.

Панельні радіатори Hi-Therm постачають в упаковці, що дає змогу вмонтувати без її порушення. Упаковка складається з паперового картону. Усе ретельно загорнуте в термозбіжну плівку. Установлюючи радіатори, треба розкрити упаковку тільки в необхідних місцях. Упаковка повністю знімається з радіатора тільки після завершення всіх опоряджувальних робіт у приміщенні.

Основні характеристики:

  • Приєднувальна різь G 1/2" (внутрішня)
  • Робочий тиск 1,0 МПа
  • Випробувальний надлишковий тиск 1,3 МПа
  • Максимальна допустима робоча температура <110 °C
  • Товщина листа панелі 1,1 мм
  • Товщина листа додаткової поверхні 0,5 мм
  • Осьова відстань вертикальних штампованих елементів 33,33 мм
  • Ґрунт: катафорезний лак
  • Верхнє покриття: білий лак RAL 9010